Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

İşbu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası (“Kullanım Koşulları”); Dali Reklam Ajansı (“Create Giveaway”) tarafından tasarlanan, barındırılan ve sürdürülen Create Giveaway Platformu’nun (“Platform”) kullanılmasına ilişkin hüküm ve koşulları kapsamaktadır. İşbu Kullanım Koşulları bağlayıcı olup, bu kapsamda ileride ayrıca bir sözleşme akdedilmediği müddetçe Create Giveaway ile aranızdaki ilişki bu Kullanım Koşulları’na tabi olacaktır.

Platform’a erişmenizle birlikte, işbu Kullanım Koşulları kapsamında yer alan hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılacaksınız. Bu Kullanım Koşulları’nı kabul etmemeniz halinde lütfen Platform’u kullanmayınız. Create Giveaway’in işbu Kullanım Koşulları’nda zaman zaman değişiklik yapma hakkı saklı olup bu değişikliklere ilişkin olarak kullanıcılara önceden bildirim yapma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu Kullanım Koşulları’nda yapılan her türlü değişiklik, Kullanım Koşulları’na bir sonraki erişiminizde bilginize sunulacaktır.

1. Platform’un Kullanımı

1.1. Platform’u, işbu Kullanım Koşulları’na tabi olmak üzere Platform’a eriştiğiniz anda derhal kullanmaya başlayabilir, herhangi bir zamanda Create Giveaway’e ön bildirimde bulunmaksızın Platform’un kullanımına son verebilirsiniz.

1.2. Create Giveaway, zaman zaman, kullanıcılara ön bildirimde bulunmaksızın, Platform’un ve Platform kapsamında sunulan hizmetlerin kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Bu kapsamda Create Giveaway herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın belli bir kullanıcıya ya da kullanıcıların tamamına hizmet vermeyi geçici veya daimi olarak durdurma hakkına sahiptir.

1.3. Platform ve Platform’da yer alan hizmetleri yasalara ve/veya ahlaka aykırı amaçlarla kullanmayacağınızı taahhüt etmektesiniz. Platform ve Platform kapsamında yer alan hizmetlerin kullanımı esnasında ülkenizde yürürlükte bulunan mevzuata, işbu Kullanım Koşulları’na ve Platform’un kullanımına ilişkin olarak Create Giveaway ile akdedilmiş bulunan diğer sözleşmelere uygun hareket edeceğinizi de ayrıca kabul etmektesiniz.

1.4. Platform üzerinden sunulan hizmetleri aksatacak ya da Create Giveaway, bağlı şirketleri, alt yüklenicileri, kullanıcılar ve Platform ile ilişkili diğer kişilere zarar verecek eylemlerden kaçınmayı kabul etmektesiniz.

2. Gizlilik

Create Giveaway, Platform’u kullanımınız hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyası olan çerezleri (Cookie) kullanarak elde edebilir, bu kapsamda verileri işleyebilir ve üçüncü kişiler tarafından sunulan analiz hizmetleri kapsamında işlenmesi amacıyla sadece bu analiz hizmetlerinin gerektirdiği ölçüde kullanılması amacıyla üçüncü kişilere iletebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere Platform’un, kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir web sitesi hakkında durum ve tercih ayarlarını saklayarak internetin kullanımını bu anlamda kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, Platform’u zamansal oranlamalı olarak kaç kişinin kullandığını, bir kişinin Platform’u hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiği ve ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmış olup, bu amaçlarla kullanılmaktadır. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten başkaca herhangi bir kişisel veri almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır, ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını her zaman için değiştirebilirler.

3. Fikri Mülkiyet Hakları

3.1. Platform üzerindeki her türlü hak, mülkiyet ve menfaat Create Giveaway’e aittir. Kullanım Koşulları’nda yer alan hiçbir hüküm, bu hak, mülkiyet ve menfaatlerin kısmen veya tamamen kullanıcılara devredildiği şeklinde yorumlanmayacaktır. İşbu Kullanım Koşulları tarafınıza yalnızca Platform’un kullanımına ilişkin dünya çapında kullanılabilir, ücretsiz, şahsi, devredilemez ve münhasır olmayan bir lisans (kullanım hakkı) vermektedir.

3.2. Platform’u kopyalayamaz, değiştiremez, çoğaltamaz, ters mühendisliğe tabi tutamaz, geri derleme ve sair şekillerde Platform üzerindeki yazılımın kaynak koduna ulaşmaya çalışamaz ve Platform’dan işleme eser oluşturamazsınız. Platform’a ilişkin tarayıcı ve içeriklerin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, Create Giveaway’in açık izni olmaksızın Platform’a veya Platform’dan link verilmesi kesinlikle yasaktır.

3.3. İşbu Kullanım Koşulları’nda yer alan hiçbir düzenleme, tarafınıza Create Giveaway’in (veya bağlı şirketlerinin) ticari unvanını, markasını, hizmet markasını, logosunu, alan adını vs. kullanım hakkı vermemektedir.

4. Sorumluluğun Kısıtlanması

4.1. Platform’da sağlanan her türlü görsel, içerik ile Platform üzerinden yönlendirilen ürün ve hizmetler üçüncü kişiler tarafından sağlanmakta olup üçüncü kişi içerik sağlayıcılar, hizmetlerinin kalitesi ve devamlılığı ile içeriklerine ilişkin hak ve diğer yasal hususlardan bizzat sorumludur. Create Giveaway, üçüncü kişi içerik sağlayıcılar tarafından sağlanan içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Bu üçüncü kişi içerik sağlayıcılar tarafından sunulmakta olan içeriklere, ilgili riski ve hoş bulmadığınız, uygunsuz olduğunu düşündüğünüz içeriklerle karşılaşma ihtimalinizi kabul ederek ulaşmaktasınız. Hizmetler “OLDUĞU GİBİ” sunulmakta olup, bu kapsamda Create Giveaway’in üçüncü kişilere ait içeriklerin doğruluğu, tamlığı ve güvenilirliği yahut Platform üzerinden ilgili siteye erişilip satın alma imkanı tanınan ürün ve hizmetler ile ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

4.2. Platform üzerinden sunulan hizmetlere erişim ve bu hizmetlerin kalitesi büyük ölçüde İnternet Servis Sağlayıcı’nızdan temin ettiğiniz hizmetin kalitesine dayanmaktadır.

4.3. CREATE GIVEAWAY, UYGULANACAK HUKUKUN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, KAR KAYBI, ŞEREFİYE VE İTİBAR KAYBI, İKAME ÜRÜN VE HİZMET TEMİNİ İÇİN YAPILAN HARCAMA VS. DE DAHİL ANCAK BUNUNLA SINIRLI OLMAKSIZIN PLATFORM’UN KULLANIMI NETİCESİNDE MEYDANA GELEN HİÇBİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, ÖZEL, ARIZİ, CEZAİ ZARARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. BUNA EK OLARAK CREATE GIVEAWAY, ZIMNİ GARANTİ, TİCARETE ELVERİŞLİLİK, BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE HAKLARIN İHLAL EDİLMEDİĞİ DE DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇ BİR TÜRLÜ GARANTİ VERMEDİĞİNİ DE AYRICA BEYAN EDER.